NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

środa, 21 lutego 2018
"Żywe lekcje historii" w wykonaniu Teatru Historycznego "Chorągiew Komturstwa Gniewskiego" w dwóch odsłonach: Długi wiek XIX - wiek powstań narodowych i Polska sarmacka - legenda husarii

UWAGA RODZICE - PŁATNOŚCI ZA OBIADY


OPŁATY ZA OBIADY
cena za obiad: 4,- zł
cena za II danie: 3,50zł

Opłaty za obiady za miesiąc marzec 2018:
pełen obiad - 80,- zł
II danie - 70,- zł

Opłaty na konto prosimy wpłacać w terminie do 23 lutego 2018

UWAGA! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na stołówce wpłaty za obiady po terminie nie będą przyjmowane!

Za obiady można płacić tylko przelewem na konto. Wpłaty gotówką nie będą przyjmowane!

Właściciel konta
Szkoła Podstawowa nr 311

Nr konta
37124055981111001075089305

W tytule wpłaty należy podać:
-imię i nazwisko dziecka
-klasę do której dziecko uczęszcza
-miesiąc, za który wykupuje się obiad

Aktualności

Warsztaty językowe Miasta Anglii

Warsztaty Anglia_76
Poranek był trochę stresujący, ale wyjechaliśmy bardzo zdeterminowani na zwiedzanie Anglii. Po całej nocy w autokarze dotarliśmy do promu, a z niego aż do Canterbury. Pięknego angielskiego miasteczka, w którym mieści się jedna z najpopularniejszych Katedr.
Więcej…

III Turniej Niepodległościowy Trójek Siatkarskich o Puchar Dyrektora Szkoły


Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w turnieju w sobotę 25.11. Początek zawodów o godzinie 9.00.
Zawody rozegrane zostaną w 2 kategoriach wiekowych:
I kategoria : uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum,
II kategoria : uczniowie liceum i technikum.
Zgłoszenia zespołów: trzyosobowe mieszane:( 1 dziewczyna i 2 chłopców lub odwrotnie), proszę składać do piątku 24.11. do p. Krzysztofa Dziedzic i p. Adama Kuriana.

NOCNY MARATON FILMOWY


NOCNY MARATON FILMOWY
Noc z 8-9 grudnia 2017
Więcej informacji u p. Ewy Mieszczyńskiej i M. Urbaniak

NAPISZ LIST. ZMIEŃ ŻYCIE!


MARATON PISANIA LISTÓW - AMNESTY INTERNATIONAL
Noc z 8-9 grudnia 2017
Więcej informacji u p. Ewy Mieszczyńskiej, sala 19

Harcerze w służbie Ojczyźnie

Harcerze z Xi LO_1
Instytut Pamięci Narodowej Delegatura w Olsztynie oraz Kuratorium Oświaty w Olsztynie 16 listopada br. zaprosili uczniów szkół z województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w konferencji pt. O Niepodległą i dla Niepodległej. Harcerze w służbie Ojczyźnie. Młodzież wysłuchała wykładów na temat historii harcerstwa polskiego. Prelegenci odnieśli się m.in. do roli harcerzy w okresie II RP oraz znaczenia ruchu harcerskiego podczas II wojny światowej. Uczniowie poznali także współczesny obraz Związku Harcerstwa Polskiego i Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej w kontekście funkcjonowania obu związków na Warmii i Mazurach.
Więcej…

Typy osobowości w XXI wieku


Typy osobowości - czyli to, co określa nas samych. Jest to jedyna niezmienna ludzka cząstka, więc czemu nie dowiedzieć się, jakim typem człowieka jesteśmy? Przecież już Hipokrates wiedział, jacy jesteśmy i jakie są dla nas charakterystyczne cechy. Czy jednak występują one współcześnie, a jeśli tak, czy mają to samo znaczenie, czy może całkiem odmienne?
Więcej…

Mamy Niepodległą - audycja w Radio Olsztyn

Wycieczka klasy 7d do Gdańska - 26 X 2017r.

Wycieczka do Gdanska_2
W programie wycieczki były warsztaty w Teatrze Szekspirowskim, zwiedzanie Pomnika Obrońców Wybrzeża na Westerplatte, wizyta w Muzeum Morskim oraz zwiedzanie Promu Wawel – Polferries. Zapraszamy do galerii zdjęć!
Więcej…

Szkoła w chmurze


Wspomnień czar - IV WAMA Film Festival

Wama - wspomnienia_5
Choć WAMA Film Festival już nami, jednak emocje jeszcze w nas, uczestniczkach tegorocznej edycji wydarzenia, nie opadły. Każda młoda osoba, która swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem, z branżą medialną powinna aplikować na towarzyszące temu wydarzeniu polsko-ukraińskie warsztaty filmowe. Bo WAMA Film Festival to nie tylko dobre filmy i to w dodatku za darmo, ale także spotkania z ich twórcami, rozmowy o kinie, a dla ludzi młodych to także (a może przede wszystkim?) warsztaty filmowe i niezapomniane przeżycia oraz ciekawe znajomości, które czasem rozpoczynają nowe przyjaźnie.
Więcej…

Mamy Niepodległą 2017!

Mamy Niepodlegla_1
Uczniowie XI Liceum Ogólnokształcącego zachęcają do radosnego świętowania rocznicy odzyskania niepodległości.
Mamy Niepodległą! to ogólnopolska akcja polegająca na radosnym świętowaniu rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Przy tej okazji organizatorzy zapraszają Polaków do wysyłania bliskim bezpłatnych kartek pocztowych oraz e-kartek z życzeniami z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Więcej…

Warmińskie Jabłka Niepodległości – bo ważna jest pamięć

Jablka Niepodleglosci_21
Anglicy mawiają: zjedz jedno jabłko dziennie, a lekarz nie będzie ci wcale potrzebny. Uznając tę dewizę za piękną i prawdziwą, uczniowie XI Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie postanowili kontynuować rozpoczętą w zeszłym roku autorską akcję „Jabłka Niepodległości”.
Więcej…

Żółte krokusy – symbolami naszej pamięci i nadziei

Akcja Krokusy_3
9. listopada 2017r., w Międzynarodowym Dniu Walki z Faszyzmem i Antysemityzmem my, licealiści z XI LO, włączyliśmy się w ogólnopolską akcję społeczną  „Krokus”.
Dlaczego zasadziliśmy żółte krokusy?
Więcej…

Tradycje na Warmii i Mazurach


Wiele elementów z kultury pruskiej zachowało się w obyczajach mazurskich. Na przestrzeni wieków zmieszały się one z obrzędami społeczności cudzoziemskiej oraz ze zwyczajami chrześcijańskimi pochodzącymi również z Warmii.
Więcej…

Listopadowe akcje

Listopadowe akcje_1
Listopadowe akcje_2

Strona 3 z 5