NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

środa, 21 lutego 2018
"Żywe lekcje historii" w wykonaniu Teatru Historycznego "Chorągiew Komturstwa Gniewskiego" w dwóch odsłonach: Długi wiek XIX - wiek powstań narodowych i Polska sarmacka - legenda husarii

UWAGA RODZICE - PŁATNOŚCI ZA OBIADY


OPŁATY ZA OBIADY
cena za obiad: 4,- zł
cena za II danie: 3,50zł

Opłaty za obiady za miesiąc marzec 2018:
pełen obiad - 80,- zł
II danie - 70,- zł

Opłaty na konto prosimy wpłacać w terminie do 23 lutego 2018

UWAGA! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na stołówce wpłaty za obiady po terminie nie będą przyjmowane!

Za obiady można płacić tylko przelewem na konto. Wpłaty gotówką nie będą przyjmowane!

Właściciel konta
Szkoła Podstawowa nr 311

Nr konta
37124055981111001075089305

W tytule wpłaty należy podać:
-imię i nazwisko dziecka
-klasę do której dziecko uczęszcza
-miesiąc, za który wykupuje się obiad

Aktualności

Wyjście do "Jaracza"We wtorek 31.10.2017 nasi uczniowie udali się do Teatru im. Stefana Jaracza na spektakl "Wyzwolenie" Stanisława Wyspiańskiego
Więcej…

Konkurs InformatycznyJuż niedługo kolejna edycja konkursu informatycznego.
Weź w nim udział!
Więcej…

Wyjazd do Krakowa

Wyjazd do Krakowa_37
WYJAZD UCZNIÓW DO KRAKOWA na galę podsumowującą działania w ramach projektu grantowego „Przetrwanie w Sarajewie –Jak i komu pomagać w XXI wieku?”
15-osobowa grupa projektowa z XI LO w Olsztynie w ubiegłym roku szkolnym wygrała grant wysokości 500 EURO.
Więcej…

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2017

Tydzien Kariery 2017_1
W ramach trwającego w dniach 16-20 października 2017r  Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pod hasłem „Moje talenty na rynku pracy” nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach aktywizujących realizowanych przez doradców zawodowych na co dzień pracujących w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP.
Więcej…

Warsztaty językowe w Anglii


Termin 13-18 listopada 2017
Zapisy i informacje u p. E. Karczmarczyk, sala 207
Więcej…

Języki izolowane: inne, a równie ważne


Japoński, koreański, baskijski, movima, mapudungun… Języków izolowanych, czyli takich, które swoją odmiennością i brakiem pokrewieństwa z innymi zasłużyły sobie na ten tytuł, jest wiele. Większość z nich wymiera bądź już od dawna nie jest używana. Jednak te, które przetrwały do dziś, są mile widziane przez pracodawców i robią duże wrażenie na osobach „niewtajemniczonych”.
Więcej…

Zwolnieni z teorii


Warto zajrzeć >>tu<<

Z wizytą na "polibudzie"

Wizyta na politechnice
W czwartek (19.10.) uczniowie klas drugich i trzecich o profilu matematyczno-fizycznym uczestniczyli w wycieczce na Politechnikę Warszawską. Młodzież brała udział w warsztatach na Wydziale Mechanicznym  i prelekcji, w czasie której poznali ofertę uczelni,przyszłościowe kierunki, zawody oraz zasady rekrutacji. Ponadto licealiści mieli możliwość zwiedzenia uczelni.Uczestniczyli w prezentacji kół naukowych.
Więcej…

BahaterON - włącz historię


W XI Liceum Ogólnokształcącym w Olsztynie w dniach 23-31.10. będzie trwać ogólnopolska kampania BohaterON.
Każda chętna osoba może wypisać kartkę dla powstańca - cywila, żołnierza uczestniczącego w walkach w Warszawie w 1944 roku.
Na kartkach pocztowych (do pobrania w sali 19 u mnie) możecie zredagować swoje życzenia/pozdrowienia do konkretnych osób, żyjących jeszcze powstańców warszawskich, byłych więźniów obozu Stutthof.  Wypisane kartki należy odnieść do sali 19, skąd za pośrednictwem pracowników i wolontariuszy Muzeum Stutthof w Sztutowie zostaną dostarczone 4 żyjącym powstańcom.
Więcej…

Jesienne „smakowanie” Olsztyna już za nami

Zakrecony w Olsztyn - podsumowanie projektu_21
W sobotę 21.10.2017r. przedszkolaki i młodsi uczniowie szkół podstawowych razem z wolontariuszami XI Liceum Ogólnokształcącym w Olsztynie i Szkoły Podstawowej nr 33 w Olsztynie mimo deszczowej pogody spotkali się, by wykonać ostatnie zadanie rodzinne w ramach grantowego projektu „Zakręcony (w) Olsztyn”.
Więcej…

Powołanie Marty

Powolanie Marty do kadry_4
Marta Sztąberska z klasy 2g kolejny raz uczestniczyła w zgrupowaniu Reprezentacji Polski kadetek U-14 w Szczyrku, gdzie razem z koleżankami przygotowywała się do przyszłorocznych Mistrzostw Europy.
Więcej…

Prawdziwe oblicze kolarstwa


Kolarstwo wbrew pozorom nie jest łatwym sportem, gdyż wymaga siły zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Przekonałem się o tym na własnej skórze, biorąc udział w wyścigu 2 lipca 2017 br. Dzięki wcześniejszym dwuletnim treningom z wielkim wysiłkiem udało mi się dojechać do mety.
Więcej…

Jakie niezwykłe artefakty można odnaleźć w Olsztynie?

Zakrecony w Olsztyn cd._1

Już po raz drugi w sobotę odbyły się warsztaty w ramach projektu grantowego „Zakręcony (w) Olsztyn”. Uczestnicy – przedszkolaki i uczniowie olsztyńskich szkół podstawowych – spotkali się w XI Liceum Ogólnokształcącym w Olsztynie. Zajęcia rozpoczęły się od działań plastycznych prowadzonych przez panią Ewę Letki. Pod okiem instruktorki oraz wolontariuszy, uczniów XI LO i SP 33 w Olsztynie, dzieci wykonały ozdoby metodą decoupage i przyozdabiały kubki ceramiczne w regionalne wzory.
Więcej…

KKS Olsztyn gra w I lidzie koszykówki kobiet

KKS Olsztyn_5
KKS Olsztyn to drużyna dość nietypowa, bo w jednym składzie grają obok siebie uczennice i nauczycielki z Gim3 i XI LO. Sprawdźcie, jak dziewczyny radzą sobie w rozgrywkach ligowych >>LINK<<. Zapraszam do galerii zdjęć:
Więcej…

„Zakręcony (w) Olsztyn”

Zakrecony w Olsztyn_13
W sobotę 30. września 2017r. ruszyła pierwsza odsłona grantowego projektu „Zakręcony (w) Olsztyn”. Działania organizowane są w ramach programu „Wędrowna Akademia Kultury” realizowanego przez Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Bardzo Młoda Kultura 2016-2018" oraz ze środków samorządów Ełku, Olsztyna i Szczytna oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Już od sierpnia trwały w liceum działania przygotowujące realizację projektu „Zakręcony (w) Olsztyn”. Młodzież przygotowywała zagadki i zadania przeznaczone do wykonania w trakcie działań projektowych przez młodszych kolegów ze szkół podstawowych i przedszkoli wraz z rodzicami. Do wspólnej zabawy, do poznawania swojego rodzinnego miasta – Olsztyna – zaproszono zespoły rodzinne (rodziców wraz z dziećmi w przedziale wiekowym 4-10 lat).
Więcej…

Strona 4 z 5