Turnieje gier komputerowych

13 grudnia zapisy na Turniej zostały zakończone.
Poniżej lista zgłoszonych drużyn:

LOL: AQSK * RichBoyz * JestDobrze! * OstatniBastion * Zwierzęta z Zoo * Raki nieboraki * Wesoła orkiestra światecznego grania * PORO Team WIN * PALE MOCARZ * Team Zagłady * Walenie w basenie

CS:  Kapucynki * Pepe Lovers * Silver 4 * Essaki * ★RIPPERS★ * Reigers * SRSLY.NOOO

SPOTKANIE KAPITANÓW DRUŻYN: CZWARTEK 15 GRUDNIA, GODZ. 10.30 STOŁÓWKA SZKOLNA

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięskie drużyny otrzymają bony Paysafecard, a najlepszy zawodnik każdej zwycięskiej drużyny dodatkowo zewnętrzny dysk twardy o pojemności 1TB. Jest o co walczyć! Zawody odbędą się tradycyjnie w salach informatyki naszej szkoły. Uprawnieni do wzięcia udziału są uczniowie naszej szkoły, dodatkowo w każdej drużynie może być maksymalnie dwóch uczniów innej szkoły. Wszyscy uczestnicy muszą mieć ze sobą obuwie na zmianę, ważne legitymacje szkolne oraz zgody rodziców na udział w turnieju. Zapraszamy chętnych do zapisów poprzez poniższy formularz. Zapisy przyjmujemy do 13 grudnia.

Proszę pamiętać, że każdy uczestnik turnieju ma obowiązek zabrać ze sobą ważną legitymację szkolną, podpisaną przez opiekunów zgodę na udział w turnieju oraz obuwie na zmianę.
Wszelkie informacje u pana Witolda Kostuj (sala 114) lub u pani Beaty Otolińskiej.