Finał akcji Szlachetna Paczka w klasach pierwszych XI LO i TIE

Pakowanie Szlachetnej Paczki_10
Pakowanie paczki - 08.12.2017, na magazynie paczka pojawiła się 09.12.2017 tuż po godz. 8.00 (dzięki pomocy uczniów klasy 7d i życzliwości pana Kamińskiego, taty Darii z klasy 2B), a już o godz. 9.00 prezent dla dwójki starszych mieszkańców Olsztyna został dostarczony przez wolontariuszy. Oto informacja zwrotna z momentu doręczenia prezentu: Pan Mieczysław był zaskoczony ilością paczek, bardzo się wzruszył. Przy rozpakowywaniu prezentów mówił jak bardzo docenia to, co go spotkało i mimo wszelkich problemów mógł zapomnieć choć na chwilę o złej sytuacji zdrowotnej jego i jego matki. Najbardziej ucieszył się z nowej kołdry, kurtki i butów. "Teraz będę spał jak król!" Pan Mieczysław rozpłakał się, gdy zobaczył prezenty dla swojej matki, która obecnie przebywa w szpitalu. "To jest prezent, jakiego nigdy w życiu nie dostałem i o którym nawet nie marzyłem... Bardzo wam wszystkim dziękuję."
Co chce przekazać wolontariusz?
Bardzo serdecznie dziękuję za tak fantastycznie przygotowaną przez Państwa paczkę dla rodziny. Dziękuję za wybranie właśnie tej rodziny. Przygotowując paczkę pokazali Państwo jak wielkie serca macie. Rozpakowywanie paczki dało rodzinie wiele szczęścia i wzruszeń. Życzę Państwu spokojnych, obfitych, radosnych świąt w rodzinnym gronie. Jeszcze raz dziękuję za okazane dobro i mam nadzieję, że wezmą Państwo udział również w przyszłej edycji Szlachetnej Paczki.
Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Dziękuję, że wybraliście mnie i moją mamę, aby pomóc właśnie mnie i matce. Macie ogromne serca i nie wiem jak wam dziękować. Mam nadzieję, że to całe dobro do Was wróci i również będziecie mieć tak niezapomniane święta jak ja dzięki wam. Będę się za Was modlić. Nie wiem jak opisać to, co teraz czuję. Jesteście wspaniałymi ludźmi. Życzę Wam w moim i matki imieniu wesołych, rodzinnych i niezapomnianych świąt." (Pan Mirosław)